تویی

 

تویی بهانه آن ابرها که می گریند

بیا که صاف شود این هوای بارانی

 

حاشیه ١ : توی تاکسی یه آهنگی که پارسال همین وقتا گوش میدادم رو شنیدم ، بغض داشت خفم میکرد که رسیدم !

حاشیه ٢ : هر وقت یه قفل بسته شده رو با دعا باز میکنم( بعد از اینکه همه تلاشمو در مجرای دنیای طبیعی انجام دادم و نتیجه رو به خدا  در ماورای طبیعت واگذار کردم { که معنای توکل همینه } ) یاد این حدیث امام رضا می افتم که می فرماید :

الدعا یرد القضا(بعد ما ابرم)ابراما(سفینة البحار،ماده دعا) : دعا قضا را برمیگرداند هرچند آن قضا محکم شده باشد .

حاشیه ٣ که پاورقی حاشیه ٢ می باشد ! :

 مرد عربی در حضور پیامبر(ص) شتر خود را رها کرد و گفت: «توکلت علی الله!» پیامبر اکرم(ص) فرمود: «اعقلها و توکل; شتر را پایبند بزن و توکل بر خدا کن‏»!

 و مولانای عزیزم این بیت رو سروده !

گفت پیغمبر به آواز بلند

با توکل زانوی اشتر ببند

حاشیه 4 : (19/4/89) توی یه عالمه سایت خبری من از 3 تا خبرگذاری این مطلب رو خوندم ولی باورم نمیشه که یه نفر توی TV عینا این مطالب رو گفته باشه . کسی هست که این برنامه رو دیشب دیده باشه ؟

حاشیه ۵ : عجب جونوری بود این ٨پا !!! حتما حالا کلی قیمتش رفته بالا ! ببین توی قرن ٢١ مردم به کجا رسیدن که ٨پا میارن واسه پیشگویی !!!! حالا اینا که خوبه !! خرافاتی که توی انگلیس رواج داره هوش از کله آدم میپرونه و بعدش با خودت میگی قربون همین خرافات مردم خرافاتی خودمون !!!!!

 

/ 42 نظر / 15 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سیاوش کسرایی

به خاطر پی نوشت چهارت خیلی متاسفام! خوشحالم که این برنامه ی حال به هم زن و این صحبت های جنون آمیز رو ندیدم و نشنیدم ...

عبداللهی

با سلام به نظرم حاشیه 4 اصلا دل مشغولی نداره دل مشغولیش اینه که این خزعبلات رو سیمای ما پخش می کنه.... دنیای ور از معنویت الهی همینه

سیما

سلام . نمیدوم چی بگم ! ولی ادم باید قبل از حرف زدن حداقل یکم فکر بکنه ! راستی ببخشید دیر اومدم [گل]

ستاره

به بازی دعوتت کردم..خوشحال میشم بنویسی

مائده محسنی

سلام به تلخون عزیزم... چنان که پیداست خصوصی شده اید!!!! بابا اصل 44 !!! منظورت پله؟ جالبه اما نمیدونم تا چه حد واقعیت داره اینقدر میدونم این جام واقعا نتایج غیر منتظره ای داشت هر چند از قهرمانی اسپانیا خرسند شدم![نیشخند]

مائده محسنی

در مورد حاشیه 4: مدتیه که از دنیا غافلم! اما خوب نظرشه دیگه بنده خدا لابد صلاح دیده اظهار نظر کنه و لابد بعدا صلاح دیدن به سمع و نظر ملت فهیم برسنانند که زنان فهیمه تر شوند اصلا همه بروند اسمشان را بگذارند فهیمه!!! واقعا متحیر میشم نمیدونم خوبه بده به اون چه به ما چه میدنم راکت بدمینتون 300 هزار تومنه حالا لازم نیست همه بدمینتون بازی کنن اما اگه از 22 تا بچه 2 -3 تاشون بخوان از این قرطی بازیا در بیارن یا مثلا برن کلاس زبان!! یا از این جور کارها که با نور شمع و بدون ادوات پول دور ریز هم میشه توش موفق شد اون وقت همه نخبه و نابغه میشن نمیشن شاید بشن نشن بهتره پس برای موضوعی که نتیجه اش معلوم نیست نباید هیکل رو به هم زد!! به هم زدن هیکل باعث صرف هزینه میشه و آثار زیانبار فرهنگی اجتماعی اقتصادی داره!!!